LifePinner: Gezginler için eğlenceli gezi uygulaması

lifepinner-uygulama-ios

Günümüzde gezmek ve bu konuda paylaşım yerine getirmek oldukça basit. LifePinner (iOS) ise gezi etmeyi sevenler için işi daha kolay ve eğlenceli ülkü getiriyor.

Yeşer Sarıyıldız‘ın kurucusu olduğu LifePinner, adından da anlaşılacağı üzere gezip gördüğünüz şehirleri harita üstünde işaretlemenizi sağlayan bir mobil başvuru formu. Şimdilik iOS uygulamasıyla gezi meraklılarına ulaşan LifePinner, notlar ve fotoğraflar ekleyerek kişisel gezi rehberinizi oluşturmanızı sağlıyor. Gezdiğiniz şehirleri puanlayabiliyor ve öteki kullanıcıların tavsiyelerini de keşfedebiliyorsunuz.

lifepinner-iphone

Hollanda merkezli bir teşebbüs olan LifePinner, kullanıcıların gezdikleri şehirleri uygulamaya eklemesine izin veriyor. Dolayısıyla kullanıcı destekli içerikle bu alanda hızlı bir çoğalma yakalamayı hedefliyor. LifePlanner, kullanıcıların paylaşımlarından faydalanarak bir yolculuk infografiği de oluşturuyor ve bu grafik sosyal medyada paylaşılabiliyor.

Ücretsiz kullanılan uygulama, aynı zamanda kullanıcıların listesine (bucket list) eklediği içeriklere kadar çeşitli fırsatlar da sunuyor. Bu sayede kullanıcıların daha etkin olmasını amaçlayan LifePinner, 2017 yılı başında Android uygulamasını da yayınlayarak tüm gezginler için vazgeçilmez bir başvuru formu olmayı hedefliyor.

Yeşer Sarıyıldız ’ın paylaştığı bilgilere göre LifePinner iki hafta önce App Store ’a girmiş ve şimdiye kadar 5 bin defa indirimli. azami indirme sayısı da Çin ve Yunanistan ’dan gelmiş. Eğer siz de gezmeyi, gördüğünüz yerlerin kaydını tutup paylaşmayı seviyorsanız LifePinner iPhone uygulamasını App Store ’dan indirebilirsiniz.

Leave a reply