İkinci el moda girişimi Gardrops, Gittigidiyor Cadde ’ye çıkıyor

gardrops-gittigidiyor

İkinci el giysi ve aksesuar dikeyindeki girişimlerden Gardrops.com, GittiGidiyor‘un hayat tarzınıza yön veren markalara yer verdiği Cadde platformuna katıldı. Bu işbirliği ikinci el mahsul pazarının daha da genişleyeceği anlamına geliyor.

Zeynep Zenel ve Ertuğrul Özpolat kadar kurulan Gardrops, ikinci kıyafetlerin ayrıca satışına keza de değiş tokuş edilmesine olanak tanıyan bir girişim. GittiGidiyor Sokak ise ayrı markaların kendi mağazalarını açabildiği bir birim. Bugün açıklanan birliktelikle Gardrops bünyesindeki Cadde ’de görüntülenecek ve ikinci el ürünler daha geniş bir kitleye yayılabilecek.

Öget Kantarcı (solda) - Sina Afra (sağda)

Öget Kantarcı (solda) – Sina Afra (sağda)

Yüzbinlerce ürünün bulunduğu, popüler markaların ikinci el adresi Gardrops, ünlülerin sadece GittiGidiyor ’da bulunacak gardıroplarına da yer verecek. Laf konusu işbirliğinin tanıtım toplantısında konuşan GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, e-ticaret oyuncularıyla bu cins işbirlikleri yaparak pazarına büyümesine katkı sağlamaktan memnun olduklarını dile getirdi.

Gardrops ’un yatırımcılarından Sina Afra da Gardrops ’a olan güvenini dile getirirken Gardrops ’u “Türkiye ’deki bütün kadınlarının en sevdiği platform” haline getirmek istediklerini paylaştı. GittiGidiyor ’un büyük ziyaretçi kitlesinin Gardrops ’u hedefine çok daha ivedi ve sağlam bir şekilde taşıyacağına elbette inandıklarını da ekledi.

Hatırlatsanız Eylül ayındaki haberimizde 15 aylık girişimin 700 bin kullanıcısı olduğunu ve aylık 15 bin operasyon gerçekleştirdiğini paylaşmıştık. Girişimin toplam yatırımı da Sina Afra ile Hakan Baş ’ın da aralarında olduğu yatırımla 1 milyon dolara ulaşmıştı.

Leave a reply