HepsiExpress: Hepsiburada hızlı teslimat girişimini hayata geçiriyor Webrazzi Summit 2016

hanzade-dogan-boyner
Webrazzi Summit ’te hepsiburada.com Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner‘i de konuşmacı olarak ağırladık ve Hepsiburada ’nın rotası hakkında bilgiler aldık.

Eylülde 2,4 milyon ürün teslim ettiklerini paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Aralık ayında bu tutarı 2 katına çıkarmayı hedeflediklerini de söyledi. Güven duygusunun kendileri için en manâlı şey olduğunu söyleyen Hanzade Doğan Boyner, pazar yeri tarafında birincil sırada en ucuz fiyatı vereni değil, daha iyi hizmet veren satıcıları gösterdiklerini de paylaştı.

Gebze ’de 100 bin metrekare alanı olan işlem merkezi kurduklarını paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Hepsiburada ’nın gereklilik duyduğundan fazla bir yatırım yaptığını dile getirdi ve Hepsiexpress‘in haberini verdi.

Hepsiexpress ile çabuk teslimat

Hepsiexpress, yayılma şirketleriyle meslek birliği halindeyiz ama müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daha elastik bir teslimat çözümü geliştirdik. şu anda İstanbul ’un bir takım bölgelerinde test aşamasındayız. 2017 ’nin başında bu işi sektör standardı haline getirmek istiyoruz. Bu şirketimiz sadece Hepsiburada ’ya hizmet vermeyecek. Müşterilerine bu hizmeti atamak isteyen bütün markalara açık olacak.

Girişimcilerin Hepsiburada ’yı yalnızca stratejik bir yatırımcı değil, birlikte ürün geliştirebilecek bir iki taraflı olarak düşünebileceklerini söyleyen Hanzade Doğan Boyner, bu sene 1 miyar dolar ciro hedeflediklerini de ekledi.

Hepsiburada ’nın CTO ve CMO pozisyonlarında tanıdık olmayan isimlerin olduğunu söyleyen Hanzade Doğan Boyner, ABD ’den Türkiye ’ye dönen veri bilimcileriyle çalıştıklarını da ekledi. Yurtdışına başlatmak konusunda da net bir planları olmadığını ancak bazı ülkeleri izlediklerini söyledi.

Hepsiburada ’nın ödeme sistemi tarafında da HepsiPay ile Nisan ayında antre yaptığını da hemen şimdi bilmeyenler için paylaşmadan geçmeyelim.

Leave a reply